İade Garantisi

giove.store’da 100% müşteri memnuniyetine ve yüksek kalite ürünler sunmaya sadık bir biçimde çalışırız. Eğer herhangi bir sebepten dolayı ürünümüzden memnun kalmazsanız, ürünü iade koşullarına uyduğu takdirde 60-gün içerisinde bize iade edebilirsiniz.

Lütfen ürünü bize geri göndermeden önce bu sayfayı dikkatlice okuyunuz.

giove.store takıları özen ve kalite ile üretilir, bundan dolayı güven içerisinde cömert ve uzun vadeli bir iade garanti süreci ile ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

Bütün giove.store ürünleri Ömür Boyu Üretici Garantisi ile temin edilir. Satın aldığınız üründe herhangi bir üretim hatası oluşursa, giove.store ürününüzü ömür boyu, garanti koşullarına uyduğu takdirde ücretsiz tamir edecektir.

Tamir taleplerinin tümü, tamir süreci işleme alınmadan önce, Kalite Kontrol Ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadırlar. Kalite Kontrol Ekibimiz hasarın üretici tarafından değilde bunun harici etkenlerden oluştuğu kanısına varırsa, bu size bildirilir ve uygun görülürse ücretli tamir süreci başlatılır.

Ömür Boyu Garanti Koşulları

1. Garanti sadece üretim süresinde ki hataları kapsamaktadır bunun haricinde kaza, kötü kullanım, ihmal veya dış etkenler ile bozulmalarda bu garanti geçerli değildir.

2. Ürün önceden boy değişimine, iç yazı işlemine veya dışarıdan (giove.store haricinde 3. bir şahıstan) bir müdahaleye maruz kaldıysa, garanti kapsamına girmez.

3. Ürünün herhangi bir parçasının (taşı, zinciri, klipsi vs.) düştüğü takdirde, tamir süreci için bu parçaların giove.store tarafına ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. giove.store kaybolan parçalar için sorumluluk almamaktadır.

4. Ömür Boyu Garanti üçüncü bir şahsa veya kuruma aktarılamaz.

Üretici Garantisi aşağıda belirtilenleri kapsamamaktadır:

• Kimyasal maddelere maruz kalma, klorlu su, kaynar su teması sonucu oluşan renk değişimleri

• Kötü kullanım sonucu oluşan çizikler, ve çukurlar

• Kötü ve ihmalkar kullanım sonucu yamulmuş, yıpranmış taş düşmesine sebebiyet vermiş tırnaklar

• Kayıp veya çalınmış taş(lar)

• Kötü kullanıma maruz kalmış ürünler

Aşağıda belirtilen durumlar, ürünün karakteristik özellikleri olup hasar veya bozulma olarak sayılmamalıdır:

• İşçilik veya tasarımda ki küçük boyutta değişiklik veya farklılıklar

• Metalin veya taşın doğal özellikleri (rengi, ufak kusurları…vs.)

Ürününüzü para iadesi, boy değişimi, iç yazı işlemi veya tamir talebi için giove.store’ya geri gönderebilirsiniz. Bunun için sizden tek ricamız, iade formumuzu doldurmanız ve bunun bir kopyasını yolladığınız pakete ürün ile beraber eklemeniz.

Kolay ve hızlı bir geri gönderme süreci için, lütfen ürünü geri gönderme sebebinizi doğru bir şekilde belirtip, form üzerinde gerekli bütün kısımları doldurunuz. Gerekli bilgileri doldurmadığınız takdirde geri gönderdiğiniz ürün işleme alınmayacaktır.

Geri göndereceğiniz adresin bilgileri ve doldurduğunuz formun bir kopyası beraberinde onay maili mail adresinize gönderilecektir. Lütfen bu formun bir kopyasını çıktı alıp pakete ekleyiniz. İade talebinizin online olarak gönderdiğiniz bilgilere göre işleneceğini lütfen unutmayın. İade formunun basılı kopyasındaki el yazısı ile yazılan notlar dikkate alınmayacaktır.

Gönderiye teslim etmeden önce lütfen dikkatli bir şekilde ürününüzü/ürünlerinizi paketleyiniz. Size önerimiz, geri gönderdiğiniz ürünü sigortalı (güvenli) ve takip edilebilir bir kargo metoduyla bize geri yollamanız. giove.store geri gönderilen ürünün gönderi esnasında oluşabilecek kayıp veya hasarından sorumlu değildir.

Müşteri ürününü geri gönderdiğinde, kargo ücreti müşterinin kendisine aittir. giove.store bu ücretten sorumlu değildir.

Geri gönderdiğiniz ürünleri lütfen aşağıda ki adrese yollayınız:

giove.store

Binbirdirek mah peykhane sok no 25/3

Fatih / İstanbul

Türkiye

Phone: +090 212 603 1889

Email: [email protected]

Geri gönderdiğiniz ürün elimize ulaştığı takdirde, 2-4 iş günü içerisinde talebiniz ürünle beraber işleme alınacaktır.

Önemli Not: Talepler işleme alınmadan önce, geri gönderilen ürünlerin hepsi Kalite Kontrol Ekibimiz tarafından incelemeye alınmaktadır. Bu inceleme sonunda, gerektiği takdirde veya ürünün durumuna bağlı olarak ek ücretler tabi tutulabilir. Ürün incelendikten sonra, eğer herhangi bir ücrete tabi tutulursanız, işlem öncesi sizi bilgilendireceğiz.

Bize sormak istediklerinizi veya olan taleplerinizi, mail atarak [email protected] veya 0212 603 18 89 numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size seve seve yardımcı olacaktır.

Para iadesi, iç yazı işlemi, boy değişimi veya tamir talebi için ürününüzü geri göndermeden önce lütfen aşağıda ki bilgileri dikkatlice okuyunuz.

giove.store hesabına tanımlanmış olan kredi ile satın alınan ürünler yalnızca aynı kredi için iade edilebilir ve para iadesi için işleme alınmaz. Bu kredi nakit paraya dönüştürülemez, başkasına devredilemez veya ekspres kargo ve boy değişimi ücreti gibi hizmetler için kullanılamaz.

Para iadesi yalnızca aşağıdaki hükümler karşılandığında gerçekleşir:

• Ürün herhangi bir kullanım belirtisi (çizik, kusur veya kullanımdan kaynaklanan herhangi bir hasar) içermemelidir.

• Yazı işlemi (gravür) uygulanmış ürünlerde iade alınmaz (Ürün içerisinde giove.store logosu olup/olmaması ürün iadesi için engel teşkil etmemektedir.)

• Orijinal mührün bozulmuş olması halinde iade işlemi kabul edilmez. (İç yazısı olmayan bütün ürünler siyah bir mühür’e (ip’e) bağlı olarak gönderilmektedir. Lütfen bu mührün koparılmadığından emin olunuz.)

• Ürünlerin, size gönderilen şekliyle, (ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyaller ile birlikte) eksiksiz olarak geri gönderilmesi gerekmektedir.

• Yüzükler için ölçü değişikliği gerçekleştirilmiş ürünlerde iade alınmaz.

• Siparişin özel, kişiselleştirilmiş bir sipariş olması takdirinde bu ürün iade edilemez.

• Ürün GIA sertifikalı pırlantalar içerdiği takdirde iade edilemez.

• Ürün(ler) tesliminden sonraki 60 gün içerisinde iade için geri yollanmalıdır.

Orijinal siparişinizi verirken kullandığınız ödeme yöntemi aracılığıyla iade ücreti tarafınıza gönderilecektir. (Bu miktara gönderi masrafları dahil değildir.) Bankanıza bağlı olarak tarafımızdan yapılan para iadesinin hesabınıza yatması 10 iş gününe kadar sürebilir.

Ürününüzü teslim aldınız ve üzerine özel bir yazı yazılmasını mı istiyorsunuz? giove.store, yüzüklerinizi dilediğiniz özel bir yazıyla sizin için yeniden tasarlıyor. Bu hizmet için karakter başına 12 TL ve kargo bedeli olarak 12 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.

İç yazı için ürünü geri gönderiyorsanız, lütfen iade formumuzu doldurup süreç esnasında orada belirtilen adımları takip ediniz. Yazı işlemi (gravür) uygulanmasını istediğiniz ürünlerinizi sertifika, ürün kutusu gibi materyaller olmaksızın bize iletmeniz gerekmektedir.İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından kaynaklanan nedenlerden ötürü, üründe meydana gelebilecek bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

Sipariş ettiğiniz üründe yazı işlemi uygulandığı takdirde Ömür Boyu Garanti devre dışı kalmaz, hala geçerlidir fakat ürün iadeye kabul edilemez. Ürünün üzerine yazı işlemi (gravür) uygulandığında iade hükümlerinin geçerliliği ortadan kalkmaktadır. Lütfen ürününüzün 3. bir şahıs veya dışarıdan bir mücevher dükkanı tarafından iç yazı işlemine alınmadığından emin olunuz çünkü aksi takdirde bu durum Ömür Boyu Garantinizi geçersiz hale getirecektir.

İç yazı (gravür) işleminin 25 iş gününe kadar sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Ürün tesliminden sonraki 60 gün içerisinde yüzüklerinizin ölçülerinde ücretsiz değişiklik yapma hakkına sahipsiniz. Özel veya değiştirilmiş ürünler (müşteri şartnamesine göre tasarlanmış ve / veya üretilen özel siparişler) ücretsiz boy değişimi için uygun değildir.

Yüzüklerin sadece giove.store web sitesinde sunulan yüzük ölçüleri aralığında boy değişimine tabi olduğunu lütfen unutmayın. Özel tasarım yüzükler (müşterinin kişisel talepleri doğrultusunda tasarlanan ve/veya özel üretilen siparişler) ücretsiz boy değişimi için geçerli değildir.

Boy değişimi işlemi sadece yüzüğün boyunu değiştirmek için geçerlidir. Yüzüğün genişliği veya kalınlığı değiştirilemez.

Boy değişimi için ürünü geri gönderiyorsanız, lütfen iade formumuzu doldurup süreç esnasında orada belirtilen adımları takip ediniz. Boy değişimi uygulanmasını istediğiniz ürünlerinizi sertifika, ürün kutusu gibi materyaller olmaksızın bize iletmeniz gerekmektedir. Bu materyaller boy değişimi sonrası size geri ulaşmadığı takdirde, bu giove.store’nın sorumluluğu altında değildir.

Lütfen ürününüzün 3. bir şahıs veya dışarıdan bir mücevher dükkanı tarafından boy değişimi işlemine alınmadığından emin olunuz çünkü aksi takdirde bu durum Ömür Boyu Garantinizi geçersiz hale getirecektir.

Boy değişimi sürecinde, ürüne bağlı olarak talebinizin sonuçlanması 25 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Tamir için ürünü geri gönderiyorsanız, lütfen iade formumuzu doldurup süreç esnasında orada belirtilen adımları takip ediniz. Tamir uygulanmasını istediğiniz ürünlerinizi sertifika, ürün kutusu gibi materyaller olmaksızın bize iletmeniz gerekmektedir. Bu materyaller onarım süreci sonrası size geri ulaşmadığı takdirde, bu giove.store’nın sorumluluğu altında değildir.

Tamir işleminin 25 iş gününe kadar sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

GARANTİ

İADELER

PARA İADESİ

YAZI İŞLEMİ (GRAVÜR)

BOY DEĞİŞİMİ

ONARIM

X
X