Fiyatlandırma Politikası

Fiyatlandırma politikamız, yüksek kaliteyi sunarken pazardaki en iyi fiyatı korumak amacını yansıtıyor. Giove.store  gururla ürünlerinin kalitesine sahip çıkmaktadır ve tasarımda sonsuz çeşitlilik ve değişiklik fırsatları sunmaktadır. Amacımız ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeksizin fiyatlarımızı mümkün olduğunca düşük tutmaktır.

Giove.store , pek çok perakendecinin fiziksel mağazalarda yüksek maliyetle çalışmakla yükümlü olduğu halde, online olarak çok fazla gereksiz maliyetten kaçınarak çalışır.

Fiyatlarımızı Nasıl Düşük Tutuyoruz?

• Doğrudan Kaynaktan – Tüm değerli taşlar ve mücevherat. Tipik bir perakende modelindeki her adım, ürünün son fiyatını etkiler. Biz, üreticiyiz, kağıttaki kalemin ilk dokunuşundan ürün kurye şirketine teslim edilene kadar sürece dahil olan tüm aşamaların içinde bulunuyoruz. Bayiler, ithalatçılar, toptancılar ve yüksek cadde mağazalarından kaçınarak müşterilerimize büyük tasarruf sağlıyoruz.

• Güvenilir tedarikçilerle uzun vadeli işbirliği – Malzemeler için en iyi kaynakların keşfedilmesi ve tedarikçilerle sağlıklı ilişkilerin sürdürülmesi, üretim için gerekli maliyetlerin makul bir nihai ürün fiyatına ulaşmasını sağlıyoruz. Zaten en kaliteli hammaddeler için güvenilir kaynaklara sahip uzun vadeli bağlantılar kurmuş bulunmaktayız, bugün piyasadaki en iyi fiyatlardan birini sunmamızı sağlar.

• Online çalışma avantajı – Aksi takdirde ürünlerin nihai fiyatını yansıtacak olan fiziksel bir mağaza için gerekli olan tesislerin, bakım ve istihdam masraflarının azaltılmasına olanak tanır.

• Müşterilerimiz için yüksek kaliteli ürünlerin en iyi fiyatlarla sunulmasında çok çaba sarf ettik. Bu amaca ulaşmak için, karşılaştırma amacıyla müşterilerimiz için birden fazla ürün üretemiyoruz. Karşılaştırmalı satın alma durumunda, Giove.store  bir siparişten bir veya birden fazla öğeyi iptal etme hakkına sahiptir.

• Bünyemizdeki uzmanlar – tasarımcılar, gemologlar, malzemeleri ve kalitesini (metalleri ve taşları) tanımlayan mücevher uzmanları, yeni tasarımlar yaratır ve ek bir işletme masrafı olmaksızın hepsini tek bir ad altında üretirler.

• Gizli ücret alınmaz – Ürününüzü kendi başına tüm değişkenleri seçerek özelleştirebilirsiniz. Ürün fiyatımıza gerçekçi olmayan maliyetler eklemeyiz, bu nedenle yalnızca satın aldığınız ürünün bedeli için ödeme yaparsınız. 

X
X