Güvenlik Politikası

Web sitemizi ve diğer sistemlerimizi, verilerinizin yetkili olmayan üçüncü şahıslarca kaybedilmesi, imha edilmesi, erişimi, değiştirilmesi veya dağıtımına karşı teknik ve organizasyonel önlemler kullanarak güvence altına almaktayız. Bu, web sitemize göz atarken kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Bizim için gizliliğinizin korunması önemlidir. Bize verdiğiniz veriler yalnızca siparişinizi işleme koymak amacıyla kullanılacaktır. Bunun dışında ticari veya farklı amaçlar için kullanılmasına izin verilmeyecektir.

Bizden bir alışveriş yaptığınızda Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bizimle paylaştığınız ayrıntılar siparişinizi onaylama ve takip etme, tutarsızlıklar için bilgileri karşılaştırma, dolandırıcılık faaliyetlerini önleme gibi konularda müşteri memnuniyetini sağlamak için kullanılacaktır. Ürün ve hizmetlerle ilgili tercihlerinizi tanımlamak, bunları nasıl elde edebileceğiniz konusunda yararlı yönergeler sağlamak ve tatmin edici bir müşteri deneyimine hizmet etmek amacıyla Gizlilik Politikamız bulunmaktadır.

SSL

Verilerinizin gizlilikle ele alınmasını ve SSL (Secure-Socket Layer) güvenli sunucu yazılımıyla şifrelenmesini sağlıyoruz. Siparişinizin şifrelenmiş bilgileri, adınız, adresiniz, kredi kartınız veya banka bilgileriniz herhangi bir üçüncü taraf tarafından okunamaz. Bu, SSL kullanan ve web adresinin hemen önündeki adres çubuğunun başında yer alan herhangi bir web sitesi için küçük bir “kilit” simgesi ile belirtilir.

Veri güvenliği

Kart numaralarınızın, işlemlerinizin, sosyal güvenlik numaralarınızın ve diğer kişisel veri formlarınızın güvenliğini, müşterilerimiz ve alanımız arasında güvenli bir şekilde iletileceğini garanti ederiz. Bir işlemci ile bir sunucu arasında bilgi aktarımına hizmet eden SSL güvenlik teknolojisi sayesinde, bilgiler herhangi bir üçüncü şahsa sızdırılmamakta ve aktarılan ayrıntıların, yalnızca müşterinin ilgili web sitesine göz atması üzerinde anlaşmaya varılan amaçlarla kullanılması sağlanmaktadır.

PCI Uyumluluğu

giove.store , tüm verileri PCI (Payment Card Industry) Uyumlu barındırma sağlayıcısı ile güvenli bir şekilde barındırır. Oldukça tecrübeli bir şirket olarak, müşterinin online alışveriş yaparken kendini güvende hissetmesinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Verilerinin ve özellikle de kredi kartı bilgilerinin güvenli bir şekilde işletilmesinin gerekli olduğunu bilincindeyiz. PCI uyumluluğu, herhangi bir kartın güvenliğini optimize etmeye hizmet eder. Bu, müşterinin kişisel bilgilerini korumak, internette gezinirken ve ödeme yaparken güvenliğini garanti etmek için yapılmış, yaygın olarak kabul görmüş bir dizi politikadır. Aynı zamanda, kişisel ayrıntıların ve ödeme ayrıntılarının kötüye kullanımını da önler.

X
X